Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Shipping method title
el: Τίτλος της μεθόδου αποστολής

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
el: Το όνομα που θα φαίνεται στον πελάτη όταν επιλέγει μια μέθοδο αποστολής στην ολοκλήρωση της παραγγελίας.
