Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Shipping method title
et: Kohaletoimetamisviisi nimi

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
et: Kohaletoimetamisviisi nimi, mida näidatakse kliendile, kui ta väljakirjutab.
