Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Line item label
fi: Etiketti

en: Shipping rate
fi: Postitushinta
