Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית
