Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking
