Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul
