Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Shipping quote via @method
lt: Pristatymo @method kaina

en: Base rate
lt: Bazinė norma

en: Default product rate
lt: Numatytoji prekės norma

en: Shipping method title
lt: Pristatymo būdo pavadinimas

en: Line item label
lt: Linijos elemento etiketė

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
lt: Pavadinimas rodomas klientams kai jie pasirenka pristatymo būdą pirkimo metu.

en: The base rate must be a numeric amount.
lt: Bazinė norma turi būt skaičius.

en: The product rate must be a numeric amount.
lt: Prekių norma turi būt skaičius.

en: Do you want to delete this shipping method?
lt: Ar norite pašalinti šį pristatymo būdą?

en: Shipping rate
lt: Pristatymo kaina

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: conditions
lt: sąlygos

en: This will remove the shipping method, Conditional Action predicate, and the
          product-specific overrides (if applicable). This action can not be undone.
lt: Tai pašalins pristatymo būdą, Conditional Action tarinį ir prekės
    specifinį peržiūrėjimą (jei pateikta). Šis veiksmas nebeatstatomas.
