Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल
