Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett
