Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta
