Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Shipping quote via @method
pt: Cotação de frete usando @method

en: Shipping method title
pt: Título do método de envio

en: Line item label
pt: Rótulo do item da fatura

en: Do you want to delete this shipping method?
pt: Deseja remover este método de entrega?

en: Shipping rate
pt: Custo do frete

en: Ubercart - fulfillment
pt: Ubercart - completude
