Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă
