Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය
