Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்
