Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ
