Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Line item label
tr: Ürün kalemi etiketi

en: Do you want to delete this shipping method?
tr: Bu taşıma yöntemini silmek istiyor musunuz?
