Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Label
ug: بەلگە
