Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Line item label
bo: རྣམ་གྲངས་ཀྱི་གདོང་འཛར།
