Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Shipping quote via @method
ca: Port via @method

en: Base rate
ca: Tarifa base

en: Default product rate
ca: Tarifa de producte predeterminada

en: Shipping method title
ca: Títol del mètode d'enviament

en: Line item label
ca: Etiqueta de la línia de comanda

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
ca: El nom que es mostra al client quan escull un mètode d'enviament en el procés de pagament.

en: Do you want to delete this shipping method?
ca: Voleu suprimir aquest mètode d'enviament?

en: conditions
ca: condicions

en: This will remove the shipping method, Conditional Action predicate, and the
          product-specific overrides (if applicable). This action can not be undone.
ca: Això eliminarà el mètode d'enviament, el predicat de l'Acció condicional i les sobreescriptures específiques del producte (si aplica). Aquesta acció no es pot desfer.
