Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.
