Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Base rate
gl: Color base

en: Default product rate
gl: Usa-lo logotipo por defecto

en: Shipping method title
gl: !title por !name

en: Line item label
gl: Etiqueta do campo título
