Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક
