Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल
