Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka
