Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ
