Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური
