Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы
