Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس
