Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း
