Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka
