Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака
