Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: edit
ta: தொகுக்க
