Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn
