Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ
