Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Line item label
ar: تسمية عنصر السطر
