Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: edit
az: redaktə et
