Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
