Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Base rate
pl: Podstawowa stawka

en: Line item label
pl: Etykieta pozycji zamówienia

en: conditions
pl: warunki
