Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان
