Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Test
ca: Prova

en: Not found
ca: No trobat

en: Canada
ca: Canadà

en: United States
ca: Estats Units

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Submit order
ca: Realitza la comanda
