Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Canada
cs: Kanada

en: United States
cs: Spojené státy

en: Production
cs: Výroba

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Submit order
cs: Odeslat objednávku
