Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: United States
da: USA

en: Production
da: Produktion

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Submit order
da: Send ordre
