Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Test
el: Δοκιμή

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Canada
el: Καναδάς

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Production
el: Παραγωγή

en: Submit order
el: Υποβολή παραγγελίας
