Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Test
es: Prueba

en: Not found
es: No encontrado

en: Canada
es: Canadá

en: United States
es: Estados Unidos

en: Production
es: Producción

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pago

en: Transaction mode
es: Modo de transacción

en: Submit order
es: Realizar pedido
