Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Test
fr: Tester

en: Not found
fr: Non trouvé

en: United States
fr: États-Unis

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Transaction mode
fr: Mode de transaction
