Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Canada
hr: Kanada

en: United States
hr: SAD

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
