Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Test
hu: Teszt

en: Not found
hu: Nem található

en: Canada
hu: Kanada

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Production
hu: Termelés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Submit order
hu: Rendelés véglegesítése
