Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non-aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Test
id: Tes

en: Canada
id: Kanada

en: United States
id: Amerika Serikat
