Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: United States
it: Stati Uniti

en: Production
it: Produzione

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Submit order
it: Invia ordine
