Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Test
ja: テスト

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Canada
ja: カナダ

en: United States
ja: 米国

en: Production
ja: 運用中

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Submit order
ja: 注文を送信
